Кількість голосів 251 / 250
Публікація 14.05.2019 09:47 На реалізаціі Автор: ІРИНА КОСТЯНТИНІВНА КУЗНЕЦОВА

ОБЛАШТУВАННЯ ТРОТУАРУ ПО ВУЛ. ЧОРНОВОЛА ВІД ПЕРЕТИНУ ВУЛИЦЬ ВАСИЛЯ СИМОНЕНКА - ЧОРНОВОЛА

ПРОШУ ОБЛАШТУВАТИ ТРОТУАР ПО ВУЛ. ЧОРНОВОЛА ВІД ПЕРЕТИНУ З ВУЛИЦЬОЮ ВАСИЛЯ СИМОНЕНКА, В СТОРОНУ ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ. ПО ВУЛИЦІ ЇЗДИТЬ ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ МАШИН, ТАК, ЯК ЦЕ ЄДИНА АСФАЛЬТОВАНА ДОРОГА В ЦЬОМУ РАЙОНІ. УЗБІЧЧЯ ДОРОГИ ГРУНТОВЕ, ВСІ ПІШОХОДИ ВИМУШЕНІ ПОСТІЙНО ЙТИ ПО ПРОЇЗНІЙ ЧАСТИНІ, ТАКОЖ ВУЛИЦЯ НЕ ОСВІТЛЕНА, ТОМУ ВВЕЧЕРІ, ОСОБЛИВО В ЗИМОВИЙ ЧАС, ПІШОХОДІВ ВЗАГАЛІ НЕ ВИДНО.
ОСОБЛИВО НЕБЕЗПЕЧНО СТАЄ ПІСЛЯ ДОЩУ, КОЛИ РОЗЛИВАЄТЬСЯ ВЕЛИЧЕЗНА КАЛЮЖА НА ПЕРЕТИНІ ВУЛИЦЬ СИМОНЕНКА ТА ЧОРНОВОЛА, ЧЕРЕЗ ЩО ПІШОХОДИ, ЩОБ ЇЇ ОБІЙТИ, ВИМУШЕНІ ВИХОДИТИ НА СЕРЕДИНУ ДОРОГИ (ПЕРЕХРЕСТЯ), ДЕ РИЗИКУЮТЬ БУТИ ЗБИТИМИ МАШИНАМИ, ТАК, ЯК ПОТРАПЛЯЮТЬ В "СЛІПУ ЗОНУ".

Відповідь

19-12-2019

Дата відповіді 19.12.2019

На петицію "ОБЛАШТУВАННЯ ТРОТУАРУ ПО ВУЛ. ЧОРНОВОЛА ВІД ПЕРЕТИНУ ВУЛИЦЬ ВАСИЛЯ СИМОНЕНКА - ЧОРНОВОЛА" від 13.05.2019 дана наступна відповідь:

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від     04.06.2019                  №  693

м. Бровари

 

 Про розгляд електронної  петиції

 щодо   облаштування    тротуару

 по    вулиці      Чорновола,       від

 перетину         вулиць        Василя

 Симоненка - Чорновола

 

Реалізуючи вимоги Закону України «Про звернення громадян та керуючись пунктом «б» підпункту І статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши електронну петицію «Облаштування  тротуару по вул. Чорновола від перетину  вулиць Василя Симоненко-Чорновола», що набрала 251 підпис громадян з дня оприлюднення від 14.05.2019 року, виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

В И Р І Ш И В :

  1. Електронну петицію «Облаштування  тротуару по вулиці Чорновола від перетину з вулицею Василя Симоненка-Чорновола», в напрямку вул.П.Чубинського, направити на розгляд управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту  Броварської міської ради Київської області та включити даний об’єкт до  «Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально – культурного призначення міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника                  міського голови О.В. Резніка.

 

 

Міський голова                                                                  І.В. Сапожко

 
На реалізаціі

Петицію підписали