Кількість голосів 250 / 250
Публікація 04.04.2019 09:31 На реалізаціі Автор: ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ ПЛАХОВ

Вжити заходів та припинити порушення законодавства України щодо спалювання сміття, листя, стернини!

Ми, мешканці міста Бровари, звертаємося до БМР з колективною вимогою вжити заходів та припинити порушення законодавства України щодо спалювання сміття, листя, стернини!
Ви, як представники інтересів громади, не можете бути осторонь цього безпрецедентного масового порушення законодавства України щодо захисту екології в місті Бровари!
Щодня мешканці приватного сектору міста Броварів загиджують повітря та усю екосистему міста, розводячи багаття та спалюючи сміття!
На сьогодні місто Бровари перетворилося на осередок накопичення токсичних та онкоутворюючих речовин через те, що контролюючі органи та влада міста «закриває очі» на цих порушників законодавства України! На сьогодні за останні 10 років не складено жодного протоколу та не притягнуто жодного порушника до відповідальності попри те, що щовечора місто потопає в диму! Такого немає в жодному іншому місті України!
В місті живуть діти, люди, що страждають бронхіальними захворюваннями, алергіями тощо. Щовечора місто перетворюється на суцільну газову камеру, де повільно і системно порушники законодавства отруюють все живе навколо!
Просимо - припиніть свавілля! Наповніть бюджет міста штрафами, накладеними на цих правопорушників! Збережімо разом екологію міста!
З повагою та надією на Вашу ефективну і швидку реакцію!

Відповідь

22-05-2019

Дата відповіді 22.05.2019

На петицію "Вжити заходів та припинити порушення законодавства України щодо спалювання сміття, листя, стернини!" від 03.04.2019 дана наступна відповідь:

Повідомляємо Вам, на офіційному сайті Броварської міської ради Київської області постійно ведеться роз’яснювальна робота серед мешканців міста стосовно заборони та шкідливості спалювання сухого листя, буряну, побутових відходів тощо. Так, подібна інформація розміщувалась на сайті 13.03.2019, 04.04.2019, 08.04.2019, 12.04.2019 року.

Інформуємо Вас, що управлінням інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області, спільно з працівниками національної поліції України, 06.04.2019, 07.04.2019 та 09.05.2019 здійснювались рейди з метою виявлення порушень, пов’язаних зі спалюванням громадянами сухої рослинності. Під час проведення зазначених рейдів посадовими особами управлінням інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області було складено п’ять адміністративних протоколі за порушення, передбачені ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також інформуємо, що розпорядженням міського голови від 11.04.2019 року № 74-ОД «Про створення робочої групи» створено робочу групу метою діяльності якої є контроль за дотриманням Правил благоустрою м. Бровари, притягнення до адміністративної відповідальності винних у спалюванні сухої рослинності, побутового сміття та відходів в межах міста, проведення роз’яснювальної та профілактичної роботи серед мешканців міста.

Повідомляємо, що управлінням інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області підготовлено нові Правила благоустрою міста Бровари, пунктом 15.2.16 яких, у разі прийняття на сесії Броварської міської ради Київської області від 30.05.2019 року, буде заборонено розпалювати багаття, спалювати промислові чи побутові відходи, листя, гілки тощо, в тому числі на присадибних ділянках.

 
На реалізаціі

Петицію підписали