Кількість голосів 157 / 250
Публікація 04.04.2019 09:31 залишилось 71 день днів Автор: ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ ПЛАХОВ

Вжити заходів та припинити порушення законодавства України щодо спалювання сміття, листя, стернини!

Ми, мешканці міста Бровари, звертаємося до БМР з колективною вимогою вжити заходів та припинити порушення законодавства України щодо спалювання сміття, листя, стернини!
Ви, як представники інтересів громади, не можете бути осторонь цього безпрецедентного масового порушення законодавства України щодо захисту екології в місті Бровари!
Щодня мешканці приватного сектору міста Броварів загиджують повітря та усю екосистему міста, розводячи багаття та спалюючи сміття!
На сьогодні місто Бровари перетворилося на осередок накопичення токсичних та онкоутворюючих речовин через те, що контролюючі органи та влада міста «закриває очі» на цих порушників законодавства України! На сьогодні за останні 10 років не складено жодного протоколу та не притягнуто жодного порушника до відповідальності попри те, що щовечора місто потопає в диму! Такого немає в жодному іншому місті України!
В місті живуть діти, люди, що страждають бронхіальними захворюваннями, алергіями тощо. Щовечора місто перетворюється на суцільну газову камеру, де повільно і системно порушники законодавства отруюють все живе навколо!
Просимо - припиніть свавілля! Наповніть бюджет міста штрафами, накладеними на цих правопорушників! Збережімо разом екологію міста!
З повагою та надією на Вашу ефективну і швидку реакцію!

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Броварській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали