Кількість голосів 276 / 250
Публікація 30.05.2017 11:23 На реалізаціі Автор: ОЛЕКСАНДРА МИХАЙЛІВНА ДУДАР

Облаштувати круговий рух на перехрестях вул.Гагаріна - вул.Київська - вул.В.Чорновола, вул.Короленко-вул.Київська-вул.Симоненка, вул.Черняховського-вул.Київська-вул.Чубинського

В зв'язку з катастрофічно високим рівнем аварійності (майже щодня) на вул.Київській, просимо реалізувати круговий рух на перехрестях вул.Київської з вул.Гагаріна, вул.Короленка і вул.Петлюри.

Очевидний і головний плюс від кругового руху - безпека!
Як ви знаєте, нещодавно Верховна Рада внесла зміни до статті 41 Закону України "Про дорожній рух" (щодо пріоритетності транспортних засобів, що рухаються по колу). В пояснювальній записці до цього законопроекту наголошується, що в країнах Європи на перехрестях, де організовано круговий рух, діє єдина схема руху Roundabout. Як свідчить офіційна статистика, кожен раз після введення в дію схеми Roundabout, аварійність на перехрестях зменшувалася приблизно на 80%.
Серед інших переваг від організації кругового руху для Броварів є зниження рівня завантаженості вул.Київської, заторів, тягнучок, загазованості міста, що має місце зараз через нерегульовану і несинхронізовану роботу світлофорів.

Відповідь

21-06-2017

Дата відповіді 21.06.2017

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від  20.06.2017  року № 382

м. Бровари

Про розгляд електронної петиції

       Реалізуючи вимоги Закону України “ Про звернення громадян та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет Броварської міської ради розглянувши електронну петицію про облаштування кругового руху на перехрестях вул.Гагаріна - вул.Київська - вул.В.Чорновола, вул.Короленко -вул.Київська - вул.Симоненка, вул.С.Петлюри - вул.Київська -вул.Чубинського, що набрала 250 підписів громадян з дня оприлюднення  від 30.05.2017 року.

         В И Р І Ш И В :

             1. Електронну петицію  про облаштування кругового руху на перехрестях вул.Гагаріна - вул.Київська - вул.В.Чорновола, вул.Короленко -вул.Київська - вул.Симоненка, вул.С.Петлюри - вул.Київська -вул.Чубинського направити на розгляд Управління житлово-комунального господарства.

        2. Доручити Управлінню житлово-комунального господарства вивчити питання щодо можливості облаштування кругового руху на перехрестях вул.Гагаріна - вул.Київська - вул.В.Чорновола, вул.Короленко -вул.Київська - вул.Симоненка, вул.С.Петлюри - вул.Київська -вул.Чубинського та надати пропозиції на розгляд Технічної ради по розгляду проектів будівництва, реконструкцій та капітального ремонту об’єктів комунальної власності (копія петиції додається).

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.

 

 Виконуючий обов’язки       

міського голови –

заступник міського голови                                         Г.П.Голубовський
Повідомлення від міської влади

21-07-2017   Відповідь на петицію

На петицію "Облаштувати круговий рух на перехрестях вул.Гагаріна - вул.Київська - вул.В.Чорновола, вул.Короленко-вул.Київська-вул.Симоненка, вул.Черняховського-вул.Київська-вул.Чубинського" від 29.05.2017 дана наступна відповідь:

 

Від  20.07.2017   № 9-7-2071

На №   Д-001/п   за  20.06.2017

Дудар Олександра Михайлівна

вул. Київська, 265,

а/с 400, офіс БЗБК,

м. Бровари,

07400

Про зміни організації дорожнього

руху по вул. Київській

 

Шановний Олександре Михайловичу !

 

Вашу петицію щодо облаштування кругового руху на перехрестях  вулиць Гагаріна - Київська – В.Чорновола, вулиць Короленка –  Київська –  Симоненка, вулиць С. Петлюри –  Київська –  Чубинського повідомляємо наступне.

Зазначене вище питання було винесено на розгляд технічної ради по розгляду проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності при виконавчому комітеті Броварської міської ради (далі – Технічна рада), затвердженої рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради від 15.11.2016 № 686.  Технічна рада прийняла рішення дати доручення Управлінню житлово-комунального Господарства Броварської міської ради замовити експертне обстеження щодо можливості  зміни схеми організації дорожнього руху на перехресті вулиць Гагаріна - Київська - В.Чорновола, вулиць Короленка –  Київська –  Симоненка, вулиць С. Петлюри –  Київська –  Чубинського з регульованого перехрестя на перехрестя з круговим рухом».

При підготовці проекту рішення Броварської міської ради «Про внесення змін до Програми капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду та благоустрою міста Бровари на 2017 – 2021 роки до Програми включено зазначений вище захід з відповідним фінансуванням і буде подано на розгляд сесії Броварської міської ради.

За результатами експертного висновку обстеження перехресть буде прийнято рішення щодо доцільності внесення змін до організації дорожнього руху  на зазначених перехрестях вулиці Київській.

 

 

 

 

 З повагою

Міський голова          І.В.Сапожко                                                                                                

 

 

 

 

Плотнікова

6-04-13

На реалізаціі

Петицію підписали