Кількість голосів 5 / 250
Публікація 19.10.2018 11:24 залишилось 60 днів днів Автор: ЄВГЕНІЯ МИКОЛАЇВНА КЮЛАФЛІ

Підключення до центральної каналізації мешканців по вулицях: Івана Гонти 2

Наше місто Бровари, стрімко розвивається, але в «старому центрі» міста ще залишилися багатоквартирні будівлі, не під`єднані до центральної каналізації.
Наша громада, що проживає по вулицях: Івана Гонти, Київська та Петропавлівська, звертається до Вас з проханням, підключити до центральної каналізації мешканців, що проживають на зазначеній території, а саме:
вул. І. Гонти 2 ,
вул. Київська 135 ,
вул. Київська 137,
вул. Петропавлівська 2
та сусідні будівлі.
Наразі всі користуємось вигрібними ямами. Вигрібна яма наповнюється досить швидко, а її відкачування коштує немалих грошей і субсидія на таку «послугу» не розповсюджується.
Зі стічних вод, які населення скидає в грунт щороку, більше мільйона кубометрів стоків забруднених відходами життєдіяльності людей. Такий вид каналізації негативно впливає на екологічний стан джерел водопостачання міста.
Так як відходи життєдіяльності, які потрапляють зі зливних ям на поверхню під час підтоплення дуже небезпечні.
Екологічний стан природних водойм, поверхневих і грунтових у місті критичний. А це в свою чергу негативно впливає на стан здоров`я всіх мешканців міста.
Відсутність каналізації в центрі міста також сприяє збільшенню території підтоплення будинків.
Просимо міську владу виділити кошти з місцевого бюджету на підключення до центральної каналізації.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Броварській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали