Кількість голосів 250 / 250
Публікація 02.05.2018 09:01 На реалізаціі Автор: ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ ГРЕЧКО

ПРОСИМО НЕ ЗАКРИВАТИ МОТУЗКОВИЙ ПАРК ВІД КОМПАНІЇ «SKYPARK», ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В ПАРКУ ПЕРЕМОГА

Пане Сапожко Ігор Васильович, і панове депутати Броварської міської ради не так багато місць де можна весело та активно відпочити разом з дітьми, саме тому просимо не закривати єдиний в Броварах Мотузковий парк «СКАЙПАРК» що знаходить в парку Перемога.
26.04.18 нашій компанії повідомили що відправили документи на розірвання договору.
14 квітня 2018 року в мотузковому парку «СКАЙПАРК» сталася подія, яка є вкрай не прийнятною, впав хлопчик. Нажаль, для міста це є дуже сумною новиною, що єдиний в місті європейський парк, який відповідає всім європейським вимогам піддався псуванню, руйнуванню та вандалізму з боку невідомих осіб, що намагались відкрутити закріплений до дерева трос.
Хочемо повідомити громадськості, що в зв'язку з інцидентом, компанією СКАЙПАРК були вжиті наступні заходи:
• Відремонтувала пошкоджений етап та встановила на всіх критичних ділянках парку антивандальні кріплення, що унеможливлюють будь-який доступ до кріплень сторонніх осіб.
• З власної ініціативи запросила ТОВ “Каролу”, яка провела повний технічний огляд атракціону «Мотузковий парк” (МПП-У-06) та перевірила наявність необхідних документів для експлуатації атракціону (Протокол перевірки у Додатку).
• Керівництво зв’язалося з батьками постраждалої дитини та погодилось компенсувати всі витрати, пов’язані з лікуванням, обстеженням та моральними збитками.
• Передало всі необхідні документи по запитам відділу охорони праці КП “Бровари-Благоустрій” та поліції.
• Провело цільові інструктажі з інструкторами Мотузкового парку щодо забезпечення необхідних норм безпеки та безпечної експлуатації атракціону.
• Запросила Товариство Червоного Хреста України для проведення інструкторам парку 6-годинного курсу надання першої допомоги.
Хочемо запевнити вас що мотузковий парк «СКАЙПАРК» має всі необхідні документи, та повністю відповідає нормам безпеки. Просимо всіх небайдужих броварчан та гостей міста підтримати дану петицію, та відстояти право не закривати мотузковий парк «СКАЙПАРК»

Відповідь

11-07-2018

Дата відповіді 11.07.2018

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  10.07.2018  року № 461

 

м. Бровари

 

 

 

Розгляд електронної петиції

про мотузковий парк

 

 

      Реалізуючи вимоги Закону України “ Про звернення громадян” та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет Броварської міської ради розглянувши електронну петицію «ПРОСИМО НЕ ЗАКРИВАТИ МОТУЗКОВИЙ ПАРК ВІД КОМПАНІЇ «SKYPARK», ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В ПАРКУ ПЕРЕМОГА»,  що набрала 250 підписів громадян з дня оприлюднення  від 02.05.2018 року

 

        

В И Р І Ш И В :

 

1. Електронну петицію «ПРОСИМО НЕ ЗАКРИВАТИ МОТУЗКОВИЙ ПАРК ВІД КОМПАНІЇ «SKYPARK», ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В ПАРКУ ПЕРЕМОГА»,   (копія петиції додається) :
1.1. направити на розгляд Комунальному підприємству Броварської міської  ради Київської області « Бровари - Благоустрій »,  спеціалісту І категорії з питань безпеки праці та безпечної життєдіяльності населення  виконавчого комітету Броварської міської ради для вивчення доцільності функціонування мотузкового парку від компанії «SKYPARK», що знаходиться в парку «Перемога»;
1.2. Комунальному підприємству Броварської міської  ради Київської області « Бровари - Благоустрій »,  спеціалісту І категорії з питань безпеки праці та безпечної життєдіяльності населення виконавчого комітету Броварської міської ради надати свої висновки та пропозиції на засідання виконавчого комітету до 14.08.2018.
 

2. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на заступника міського голови  Голубовського Г.П.

 

 

Міський  голова                             підпис                           І.В. Сапожко 

 

 
На реалізаціі

Петицію підписали