Кількість голосів 261 / 250
Публікація 24.04.2018 15:33 На реалізаціі Автор: МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ ПОЛЬЩА

Створення комунального автобусного парку у Броварах

Про створення комунального автобусного парку у Броварах.

Мешканці м.Бровари потерпають через відсутність комунального автобусного транспорту.
Наразі пасажирські перевезення здійснюються приватними перевізниками, які маючи монопольне право надання даних послуг, сильно зловживають ними.

- Транспорт, пропонований ними, абсолютно не відповідає потребам населення, яке користується послугами перевізників: тісний, брудний, спекотний влітку, холодний взимку. Часто аварійний.

- Транспорт ходить не за розкладом, не пристосований для людей похилого віку та людей з інвалідністю, не відповідає сучасним вимогам щодо забруднення навколишнього середовища.

- Деякі міські маршрути не обслуговуютсья взагалі (наприклад, №9).

- На транспорті не діють квитки, неможливо придбати проїзний квиток на тривалий період. Неможливо сплатити проїзд за межами салону маршрутки.

- До сплати не приймаються жодні банківські картки.

- Часто не надаються пільгові місця через відмову водіїв.

- Професійність водіїв дуже часто не відповідає вимогам пасажирів та дорожній ситуації.

- Формування тарифів перевізників та статистика перевезень недоступна для громадськості. Громада Броварів не має жодного інструменту впливу ані на конкурсні умови для перевезників, ані на контроль якості їх роботи.

До того ж кількість жителів постійно збільшується внаслідок динамічного зростання новозбудованого і введеного в експлуатацію житла.

Проблема назріла і потребує якнайшвидшого вирішення.
Тернопіль, Львів, Житомир, Біла Церква вже переходять на зручний і безпечний транспорт.

Пропонуємо відмовитись від послуг перевезників маршрутками на всіх міських маршрутах м. Бровари та створити комунальне підприємство, що матиме свій сучасний власний парк міських великих автобусів та обслуговуватиме всі міські маршрути.

Відповідь

21-05-2018

Дата відповіді 21.05.2018

На петицію "Створення комунального автобусного парку у Броварах" від 23.04.2018 дана наступна відповідь:розглянуто на засіданні виконавчого комітету Броварської міської ради 08.05.2018 прийнято рішення №315.
На реалізаціі

Петицію підписали