Кількість голосів 197 / 250
Публікація 16.11.2017 08:53 залишилось 34 дні днів Автор: ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА ЗАГОРОДНЯ

Створення додаткової третьої зміни в відділенні гемодіалізу БЦРЛ

Просимо профінансувати створення додаткової третьої зміни у відділенні гемодіалізу Броварської центральної районної лікарні через велику кількість хворих, які потребують проведення процедури, але не потрапили в списки, бо наразі відділення працює лише в 2 зміни, тоді як Київська обласна лікарня - в 4 зміни. Від проведення процедури залежить навіть не здоров"я, а життя пацієнтів. Пропустивши її йде гостра інтоксикація організму. На жаль, не всі хворі мають фізичну і матеріальну можливість все життя їздити тричі на тиждень на гемодіаліз до інших міст, куди направляють тих, хто не потрапив у Броварські списки. Це важка дорога, яку важкохворі без медичного супроводу не можуть подолати.

На нашу думку, не надавши можливість проводити гемодіаліз за місцем проживання, міська влада завідомо нарікає хворих на смерть. Просимо звернути увагу на те, що БЦРЛ фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету, тож першочергово послуги мають надаватися саме жителям міста та району. Якщо кількість таких пацієнтів перевищує можливості відділення, то створення третьої зміни - обов"язкове, так як від його функціонування залежить життя людини.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Броварській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали