Кількість голосів 260 / 250
Публікація 16.11.2017 08:53 На реалізаціі Автор: ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА ЗАГОРОДНЯ

Створення додаткової третьої зміни в відділенні гемодіалізу БЦРЛ

Просимо профінансувати створення додаткової третьої зміни у відділенні гемодіалізу Броварської центральної районної лікарні через велику кількість хворих, які потребують проведення процедури, але не потрапили в списки, бо наразі відділення працює лише в 2 зміни, тоді як Київська обласна лікарня - в 4 зміни. Від проведення процедури залежить навіть не здоров"я, а життя пацієнтів. Пропустивши її йде гостра інтоксикація організму. На жаль, не всі хворі мають фізичну і матеріальну можливість все життя їздити тричі на тиждень на гемодіаліз до інших міст, куди направляють тих, хто не потрапив у Броварські списки. Це важка дорога, яку важкохворі без медичного супроводу не можуть подолати.

На нашу думку, не надавши можливість проводити гемодіаліз за місцем проживання, міська влада завідомо нарікає хворих на смерть. Просимо звернути увагу на те, що БЦРЛ фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету, тож першочергово послуги мають надаватися саме жителям міста та району. Якщо кількість таких пацієнтів перевищує можливості відділення, то створення третьої зміни - обов"язкове, так як від його функціонування залежить життя людини.

Відповідь

15-02-2018

Дата відповіді 15.02.2018

БРОВАРСЬБРОВАРСЬКА   МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  13.02.2018  року № 112

м. Бровари

Про розгляд електронної петиції

щодо третьої зміни у відділенні

гемодіалізу БЦРЛ

 

         Реалізуючи вимоги Закону України “Про звернення громадян та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Броварської міської ради розглянувши електронну петицію «Створення додаткової третьої зміни в відділенні гемодіалізу БЦРЛ»,  що набрала 250 підписів громадян з дня оприлюднення  від  16.11.2017 року.

        

В И Р І Ш И В :

 

1. Електронну петицію  «Створення додаткової третьої зміни в відділенні гемодіалізу БЦРЛ» підтримати (копія петиції додається).
2. Комунальному закладу «Броварська центральна районна лікарня»:
-  організувати  третю зміну у відділенні гемодіалізу;
- надати відповідний розрахунок до фінансового управління Броварської міської ради до 20.02.2018року.
3. Фінансовому управлінню Броварської міської ради винести на розгляд Броварської міської ради питання  фінансування третьої зміни у відділенні гемодіалізу.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

 

Міський голова                                                 І.В.Сапожко

 

 
На реалізаціі

Петицію підписали