Кількість голосів 252 / 250
Публікація 24.10.2017 09:38 На реалізаціі Автор: БОГДАН ВАЛЕНТИНОВИЧ ЄЩЕНКО

Закупити апарат МРТ в БЦРЛ для потреб жителів м. Бровари та району.

В звязку з профіцитом бюджету м.Бровари, вважаю за необхідне направити ці кошти на закупку та ІНСТАЛЯЦІЮ апарату МРТ (магнітно резонансної томографії), оскільки такого обладнання в понад 100-тисячному місті взагалі не існує. Все. Підтримуйте!

Відповідь

05-01-2018

Дата відповіді 05.01.2018

БРОВАРСЬБРОВАРСЬКА   МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  28.11.2017  року № 713

 

м. Бровари

 

 

 

 

Про розгляд електронної петиції

щодо закупівлі апарату МРТ

 

 

         Реалізуючи вимоги Закону України “ Про звернення громадян та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет Броварської міської ради розглянувши електронну петицію «Закупити апарат МРТ в БЦРЛ для потреб жителів м.Бровари та району »,  що набрала 250 підписів громадян з дня оприлюднення  від  24.10.2017 року.

        

В И Р І Ш И В :

 

 

1.  Електронну петицію  «Закупити апарат МРТ в БЦРЛ для потреб жителів м. Бровари та району», направити на розгляд комунальному  закладу Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (копія петиції додається).
2. Доручити комунальному  закладу Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»:
- вивчити зазначене питання та надати пропозиції можливості необхідності щодо закупівлі апарату МРТ для потреб жителів міста Бровари;
- винести на розгляд Броварської міської ради питання щодо доцільності   фінансування  закупівлі апарату МРТ для потреб жителів міста Бровари.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.

 

 

 

Міський голова                                                 І.В.Сапожко

 

 

 
На реалізаціі

Петицію підписали