Кількість голосів 263 / 250
Публікація 15.08.2017 08:31 На реалізаціі Автор: ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ ПЛАХОВ

Новий фонтан у Центральному парку

Облаштування нового сучасного фонтану у Центральному парку на місці існуючого фонтана-одоробла за прикладом встановлених фонтанів у м. Києві на Поштовій площі, у м. Бориспіль та м. Ірпінь. Новий струмінний фонтан закритого типу з підсвіткою буде не тільки прикрасою оновленого парку, а й принесе купу задоволення Броварчанам у спекотну погоду; стане особливим місцем у парку для його відвідування.

Відповідь

02-11-2017

Дата відповіді 02.11.2017

Броварська міська рада Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 31.10.2017 року №655

м. Бровари

Про розгляд електронної петиції щодо нового фонтану

Реалізуючи вимоги Закону України "Про звернення громадян" та керуючись пунктом "б" підпункту 1 статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Броваської міської ради розглянувши електронну петицію "Новий фонтан у Центральному парку", що набрала 250 підписів громадян з дня оприлюднення від 15.08.2017 року.

ВИРІШИВ:

1. Електронну петицію "Новий фонтан у Цетральному парку", направити на розгляд відділу капітального будівництва (копія петиції додається).

2. Доручити відділу капітального будівництва:

- вивчити зазначене питання та надати пропозиції можливості реконструкції чи будівництва у парку культури і відпочинку "Перемога";

- винести на розгляд Броварської міської ради питання щодо доцільності фінансування реконструкції чи будівництва фонтану у парку культури і відпочинку "Перемога";

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.

Виконуючий обов'язки міського голови- заступник міського голови  Г.П.Голубовський

 
На реалізаціі

Петицію підписали