Кількість голосів 139 / 250
Публікація 13.05.2021 16:41 залишилось 13 днів днів Автор: Ярослав Володимирович Добрівський

Реалізувати міську програму: «СПОРТ - В КОЖЕН ДВІР», встановивши в кожен двір Броварських багатоповерхівок, турнік і бруси для занять Street Workout.

Реалізувати міську програму: «СПОРТ - В КОЖЕН ДВІР», встановивши в кожен двір Броварських багатоповерхівок, турнік і бруси для занять Street Workout.

Вважаю за потрібне встановити в кожному дворі багатоповерхових будинків - турнік і бруси, для заняття спортом, як для підростаючого покоління так і для дорослих. Для дітей в даному випадку - це буде наочний приклад і стимул до заняття спортом. Тим більше, що заняття на турніках і брусах набувають зараз дуже велику популярність у молоді і називаються - Street Workout (Вуличне Тренування).

Піклуватися про фізичний розвиток підростаючого покоління необхідно з дошкільного віку і підхід цей повинен бути системним і програмним. Тому вважаю за потрібне реалізувати в Броварах міську Програму: «СПОРТ - В КОЖЕН ДВІР» і облаштувати в кожному дворі багатоповерхових будинків найпростіші споруди: турнік і бруси, для занять фізичною культурою і спортом.

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ: «СПОРТ - В КОЖЕН ДВІР» ДОЗВОЛИТЬ:
- підвищити імідж здорового способу життя;
- поліпшити фізичні якості та здоров'я молодих людей;
- збільшити кількість і якість спортивних об'єктів (силових турнікових комплексів) під «відкритим» небом на території багатоквартирних будинків міста Броварів;
- сформувати нові молодіжні спільноти на грунті інтересу до занять спортом і фізичними вправами.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Броварській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали