Кількість голосів 1 / 250
Публікація 10.11.2020 14:10 залишилось 12 днів днів Автор: Ярослав Володимирович Добрівський

Чим високі бордюри в місті погрожують дітям та як вони псують дитячі коляски:

Чим високі бордюри в місті погрожують дітям та як вони псують дитячі коляски:

Я хочу, щоб це працювало не тільки з інвалідами - але і з матусями. В принципі, в місті все організовано більш-менш, але не вистачає низьких бордюрів і зручних з'їздів навіть в центрі міста, не кажучи вже про околиці.
Броварчанка Наталія поділилася зі мною своєю думкою : через надмірно високих бордюрів в місті за рік віддала на ремонт коляски більше 250 грн. Але проблема не тільки в грошах - така ситуація з бордюрами, за її словами, може бути небезпечна для життя дітей: «коли коляска зіскакує з висоти тротуару на проїжджу частину, малюки можуть запросто випасти прямо на дорогу».
Додам від себе, через високі бордюри ми з дружиною зломили дитячу коляску, ми виховуємо сина, тому ця проблема в місті повинна бути усунена, гадаю що міська влада почує та виправить цей недолік.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Броварській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали