Кількість голосів 4 / 250
Публікація 08.10.2020 11:47 Недостатньо підписів Автор: Максим Вікторович Бабій

Повернення території загальноосвітньої школи № 9 м.Бровари

З відкритих інформаційних джерел (https://business.facebook.com/watch/?v=3971870079494164) стало відомо, що в 2010 році ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОЮЗ БУД" яке очолював Завадський Ілля бере в оренду об‘єкт комунального майна - частину спортивного майданчика під розміщення тенісних кортів площею 3641,6 квадратних метрів.
Об‘єкт оренди, який був переданий в оренду ПП "СОЮЗ БУД" є майно яке відноситься до частини території середньої школи № 9 м. Бровари (м. Бровари, вул. Возз’єднання 7-а).
Використавши удавані провачини, майно територіальної громади було зареєстроване на приватну юридичну особу де було створено, так звані поліпшення, у вигляді парковки для автомобілів, лазня, заклад для продажу алкогольних напоїв.
Станом на 04.03.2020 року договір оренди, індивідуально визначеного майна-частини спортивного майданчика під розміщення тенісних кортів площею 3641,6 кв.м, вартістю 113 067 грн., що знаходиться за адресою м. Бровари, вул. Возз’єднання 7-а, з терміном дії до 31.11.2025 року, укладеного між Управління комунальної власності Броварської міської ради та ПП «Союз Буд» не припинено, а майно за вказаним договором у комунальну власність територіальної громади м. Броварів не повернуто.
В умовах договору оренди, вказано наступні умови та застереження для орендаря:
1. П.п. 2.2. – передача майна в оренду не тягне за собою виникнення в Орендаря права власності на це майно.
2. П.п. 2.4. – у разі припинення майно повертається Орендарем Орендодавцю по Акту приймання-передачі.
3. П.п. 10.1. – Орендар не має права передавати об'єкт оренди повністю або частково в користування іншим організаціям, особам.
4. П.п. 10.3. – Орендар не має права укладати Договорів, пов'язаних з будь-яким використанням орендованого майна, іншою юридичною або фізичною особою.
Як вбачається з викладеного ПП "СОЮЗ БУД" грубо порушило вимоги чинного законодавства України, що спричинило фактичне вилучення комунальної власності територіальної громади м.Бровари, а саме частини території середньої школи № 9 м. Бровари.
З метою повернення у комунальну власність територіальної громади м. Броварів частини спортивного майданчика під розміщення тенісних кортів площею 3641,6 квадратних метрів, прошу, підтримати петицію щодо ініціювання правових процесів за для повернення майна.

Підписання завершено

Петицію підписали