Кількість голосів 250 / 250
Публікація 17.09.2020 11:24 На реалізаціі Автор: Тетяна Володимирівна Кальченко

ТРАНЗИТНИЙ ТРАНСПОРТ – ЦЕ ПРОБЛЕМА!!

Через місто щодобово проходить майже 30 тисяч автомобілів транзитом, тільки уявіть!!!

Транзитний транспорт спричиняє 3 основні проблеми:

1. Збільшення заторів та ДТП, яке набуває масштабних розмірів;
2. Додаткове забруднення атмосферного повітря;
3. Пошкодження та короткостроковий знос автодорожного покриття

Для вирішення цих проблем, місто використало загальноприйняту практику - обмеження потоку транзитного транспорту населеним пунктом і спрямування його об'їздною дорогою, за допомогою відповідних знаків: https://bitly.su/BROVARY_TRANZIT

Проте водії належно не дотримуються цих знаків.


Як з цим боротися?

У Броварах діє міська програма "Безпечне місто", в рамках якої на основних заїздах/виїздах в місто, були встановленні відеокамери для фіксації порушень.

Відповідно до інформації обслуговуючої дані камери компанії, в них реалізована функція відстеження транспортних засобів за держномерами. Це дає змогу ідентифікувати транзитні автомобілі і в подальшому покарати водіїв-порушників відповідно до закону.

Наскільки ми знаємо, єдиною перешкодою для приведення цього механізму в дію є відсутність у поліції можливості отримання інформації з відповідних камер.


Тому, для зменшення проїзду транзитним транспортом автошляхами міста, ми пропонуємо:

Найшвидше здійснити всі необхідні дії, в тому числі фінансового та організаційного плану, для надання поліції інформації в онлайн-режимі з камер, встановлених відповідно до Програми "Безпечне місто", а також можливості її обробки та подальшого використання для виявлення і покарання водіїв-порушників.


Прошу відповідний проект рішення винести на найближчу чергову або позачергову сесію Броварської міської ради.

Відповідь

24-11-2020

Дата відповіді 24.11.2020

Рішення виконавчого комітету від 10.11.2020 № 848 "Про розгляд електронної петиції «ТРАНЗИТНИЙ ТРАНСПОРТ – ЦЕ ПРОБЛЕМА»"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 10.11.2020 № 848

м. Бровари

 

Про розгляд електронної петиції

«ТРАНЗИТНИЙ ТРАНСПОРТ – ЦЕ ПРОБЛЕМА»

 

Реалізуючи вимоги Закону України «Про звернення громадян» та керуючись підпунктом І пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши електронну петицію «ТРАНЗИТНИЙ ТРАНСПОРТ – ЦЕ ПРОБЛЕМА», що набрала 250 підписи громадян з дня оприлюднення від 10.09.2020 року виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

1. Електронну петицію «ТРАНЗИТНИЙ ТРАНСПОРТ – ЦЕ ПРОБЛЕМА» направити до управління  будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області.

 

2. Управлінню  будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області вивчити питання, а також надати роз’яснення та рекомендації щодо доцільності здійснення необхідних дій, в тому числі фінансового та організаційного плану для надання поліції інформації в онлайн –режимі з камер, встановлених відповідно до Програми «Безпечне місто», а також можливості її обробки та подальшого використання для виявлення і покарання водіїв-порушників.

 

3. Управлінню  будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області разом із заступником міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень із залученням представників поліціїї, представників компанії, яка встановлювала камери відеоспостереження, громадскістю провести оперативну нараду стосовно питань, зазначених в петиціїї.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                   Ігор  САПОЖКО
На реалізаціі

Петицію підписали