Кількість голосів 250 / 250
Публікація 11.09.2020 09:11 На реалізаціі Автор: Тетяна Володимирівна Кальченко

Запровадити ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ - дієвий механізм у БОРОТЬБі З ЗАБРУДНЮВАЧАМИ ПОВІТРЯ

Для виявлення підприємств-забруднювачів атмосферного повітря Київ, Дніпро і Маріуполь використовують ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ і це дієво!

В «Промзоні» і на «Торгмаші» сконцентровані всі промислові підприємства міста і найбільше скарг щодо забруднення повітря надходять саме з цих районів.


Якщо встановити відеокамери на найвищих точках міста, то всі жителі Броварів зможуть спостерігати та виявити хто саме є злісним забруднювачем повітря.

Першу локацію такого відеоспостереження пропонуємо створити на недіючій висотній трубі на території ТОВ "Орієнтир-Буделемент".

Генеральний директор цього підприємства підтвердив свою готовність сприяти встановленню камер, але багато залежить від бажання та волі міської влади.


Тому, наполегливо просимо невідкладно здійснити усі підготовчі та монтажні роботи для встановлення відеокамер на найвищій трубі на території ТОВ "Орієнтир-Буделемент" із наступними обов'язковими характеристиками:

1. Охоплення всієї території навколо вищевказаної труби 360° з використанням мінімум 6 камер;

2. Забезпечення постійного цілодобового відеоспостереження та зберігання історії запису;

3. Можливість вільного перегляду відео через мережу Інтернет (наприклад, трансляція кожної камери на Youtube-каналі) в онлайн-режимі із вільним доступом до всієї попередньої історії запису;

4. Забезпечення якісного обслуговування і оперативного ремонту несправностей.Автор петиції готовий допомогти у вирішенні організаційних питань щодо практичного її виконання.

Прошу відповідний проект рішення винести на найближчу чергову або позачергову сесію Броварської міської ради.

Відповідь

24-11-2020

Дата відповіді 24.11.2020

Рішення виконавчого комітету від 13.10.2020 № 784 "Про розгляд електронної петиції "Запровадити ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ – дієвий механізм у БОРОТЬБІ З ЗАБРУДНЮВАЧАМИ ПОВІТРЯ"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 13.10.2020 № 784

м. Бровари

 

Про розгляд електронної петиції 

«Запровадити ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ –

дієвий механізм у БОРОТЬБІ

З ЗАБРУДНЮВАЧАМИ ПОВІТРЯ»

 

Реалізуючи вимоги Закону України «Про звернення громадян» та керуючись підпунктом І пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши електронну петицію «Запровадити ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ – дієвий механізм у БОРОТЬБІ З ЗАБРУДНЮВАЧАМИ ПОВІТРЯ», що набрала 250 підписи громадян з дня оприлюднення від 10.09.2020 року виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В :

1. Електронну петицію «Запровадити ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ – дієвий механізм у БОРОТЬБІ З ЗАБРУДНЮВАЧАМИ ПОВІТРЯ» направити до управління інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області.

2. Управлінню інспекції та контролю Броварської міської ради Київської області вивчити питання стосовно можливості монтажу відеокамер на трубі, що знаходиться на території «Орієнтир-Буделемент» із наступними обов’язковими характеристиками:

 

1) охоплення всієї території навколо вищевказаної труби 360°  з використанням мінімум 6 камер;

 

2) забезпечення постійного цілодобового відеоспостереження та зберігання історії запису ;

 

3)  можливість вільного перегляду відео через мережу інтернет в онлайн-режимі із вільним доступом до всієї попередньої історії запису;

4) забезпечення якісного обслуговування і оперативного ремонту несправностей.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Виконуючий обов’язки міського голови –

заступник міського голови         Олександр РЕЗНІК

 

 
На реалізаціі

Петицію підписали