Кількість голосів 8 / 250
Публікація 12.03.2020 11:05 залишилось 5 днів днів Автор: ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА ЗАБІЖКО

Прийняття рішення щодо правил вигулу тварин в м. Бровари. Визначення місць та зон вигулу тварин. Визначення відповідальності за порушення цих правил.

На виконання Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" № 3447-IV від 21.02.06, а також в зв'язку із систематичним порушенням власниками тварин безпечного вигулу тварин у місці Бровари, просимо Вас, прийняти відповідне рішення і затвердити правила вигулу тварин. Правила утримання тварин в м. Бровари затверджені Рішенням міської ради № 1266-46-06 від 14.08.2014, в частині вигулу тварин, є морально застарілими і не відповідають на найбільш наболівші питання,
а саме: не встановлюють порядок утримання, використання, визначення ступеня небезпечності в умовах міста, не визначають права та обов'язки власників собак і котів, а також не дають відповідь на такі важливі питання: чи можна тримати собак та котів виключно в приміщенні, чи можуть діти вигулювати тварин, чи дозволено вигулювати собак без намордника, де знаходяться місця для вигулу тварин тощо. Наразі, чітко не визначено дії термінового реагування у випадку нападу тварин.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Броварській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали