Кількість голосів 254 / 250
Публікація 30.10.2019 14:02 Направлено на розгляд Автор: КАТЕРИНА ЮРІЇВНА АНДРІЄЦЬ

Прошу облаштувати дорогу по вулиці Олійника Степана 1-20 та Мейса Джеймса 23-68 асфальтним покриттям з тротуаром та освітленням згідно поточних будівельних нормативів

Прошу облаштувати дорогу по вулиці Олійника Степана 1-20 та Мейса Джеймса 23-68 асфальтним покриттям з тротуаром та освітленням згідно поточних будівельних нормативів.
Зазначені частини вулиць взагалі не облаштовані і ніколи не облаштовувались належним чином : коштом місцевих жителів грунтова дорога епізодично засипана будівельним сміттям, частково щебнем, або асфальтною фрезою. Однак, вулиці майже повністю забудовані і заселені. Тут проживають люди різних вікових груп: від малолітніх дітей до людей похилого віку. Також, є інваліди та люди з особливими потребами. У період частих дощів, снігопаду та ожеледиці дорога наповнюється калюжами та болотяним брудом. Автомобілі починають буксувати, пішоходи забруднюють взуття і промочують ноги. Ускладнюється проїзд вулицею автомобілів швидкої допомоги, пожежної та інших життєво важливих служб.

Направлено на розгляд

Петицію підписали