ПОЛОЖЕННЯ

    про порядок подання та розгляду електронних петицій

Розділ 1.Загальні положення

1.1. Електронна петиція – колективне електронне звернення (ініціатива), розміщене на офіційному веб-порталі Броварської міської ради для голосування громадян, яке за умови набрання  необхідної кількості голосів обов’язкове до розгляду на найближчому засіданні органу місцевого самоврядування;
1.2. Електронні петиції можуть подаватися особами, які постійно проживають (зареєстровані) на території м.Бровари, лише стосовно питань, які відносяться до компетенції Броварської міської ради.
1.3. Електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, інформацію, яка принижує честь і гідність, права та законні інтереси осіб, матеріали та вислови, які становлять загрозу національним інтересам і національній безпеці України, матеріали та заклики, які містять передвиборчу агітацію, рекламу товарів, робіт та послуг;
1.4. Відповідальність за зміст електронної петиції несе автор (ініціатор) електронної петиції.

Розділ 2. Створення електронної петиції

2.1. Для створення електронної петиції до Броварської міської ради її автор (ініціатор) або громадське об’єднання заповнює спеціальну форму на офіційному сайті Броварської міської ради в розділі «Електронні петиції до влади» шляхом розміщення тексту петиції.
Автор електронної петиції має дотримуватися правил щодо оформлення петиції, а саме:
  • зареєструватися на офіційному веб-порталі Броварської міської ради в розділі «Електронні петиції до влади» з використанням системи BankID;
  • вказати заголовок петиції;
  • викласти суть електронної петиції;
2.2. Електронна петиція впродовж 2 робочих днів з моменту подачі перевіряється адміністратором сайту на відповідність вимогам п.1.2, 1.3, 2.1, 2.2 цього Положення. У разі невідповідності електронної петиції зазначеним вимогам оприлюднення такої петиції не здійснюється, а ініціатору, у той же термін, надсилається вмотивована відмова.
2.3. В разі відповідності петиції зазначеним вимогам, адміністратор передає петицію на розгляд міському голові, який впродовж 3 робочих днів приймає одне з рішень: оприлюднити петицію або відмовити в оприлюдненні петиції, якщо зміст питання не належить до компетенції органу місцевого самоврядування або якщо виявлені інші порушення вимог цього Положення.

Розділ 3. Збір підписів

3.1. Дата оприлюднення електронної петиції на офіційному веб-порталі Броварської міської ради в розділі «Електронні петиції до влади», є датою початку збору підписів на її підтримку.
3.2. Особа, яка бажає поставити свій підпис на підтримку електронної петиції, повинна зареєструватися на офіційному веб-порталі Броварської міської ради з використанням системи BankID. Після цього особа отримує лист на електронну пошту з пропозицією підтвердити свій голос.
3.3.  На офіційному веб-порталі Броварської міської ради обов’язково зазначається
дата початку збору підписів та інформація щодо загальної кількості та переліку осіб, які підписали  електронну петицію.
3.4. Електронна петиція, адресована Броварській міській раді, розглядається за умови збору на її підтримку не менше, як 250 підписів громадян протягом 90 днів, з дня оприлюднення петиції.
3.5.  Петиція, яка в установлений строк  не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.

Розділ 4. Розгляд електронної петиції

4.1.  Інформація, про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, не пізніше наступного дня невідкладно надсилається міському голові.
4.2.  Броварський міський голова, невідкладно, але не пізніше, ніж через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на підтримку електронної петиції, направляє її на найближче засідання виконавчого комітету.
4.3. На розгляд електронної петиції може запрошуватись ініціатор, якому надається право представити свою електронну петицію та виступити з доповіддю або співдоповіддю щодо питання, піднятого у тексті Петиції, під час її розгляду на засіданні. За підсумками розгляду приймається рішення про вжиття заходів або про направлення розгляду питання належним органам: сесії ради, голові, депутатській комісії, структурному підрозділу виконавчого комітету тощо.
4.4.  У випадку підготовки проекту рішення з питання, зазначеного у електронній петиції, його розгляд здійснюється Броварською міською радою на найближчому пленарному засіданні у порядку, визначеному Регламентом Броварської міської ради.
4.4. За потреби проводяться громадські слухання або консультації з громадськістю щодо Петиції, якщо така вимога міститься у відповідній електронній петиції;
4.5. Інформація про результат розгляду електронної петиції не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється на офіційному веб-порталі Броварської міської ради у розділі «Електронних петицій до влади», а також  надсилається автору (ініціатору) на вказану під час реєстрації електронну адресу.
У відповіді зазначаються заходи, які були вжиті або плануються (з зазначенням термінів виконання) для вирішення питань, викладених в електронній петиції, або обґрунтована відмова у разі не підтримання органом або посадовою особою даної електронної петиції.
4.6. Інформація про кількість підписів, одержаних на підтримку електронної петиції та строки їх збору зберігається протягом трьох років з дня оприлюднення петиції. 

Останні дії

9 днів 14 годин 7 хвилин тому

Світлана Анатоліївна Трусенко підписав(ла):

Зберегти спортивну секцію .

10 днів 12 годин 41 хвилина тому

Людмила Григорівна Менжега підписав(ла):

Зберегти спортивну секцію .

10 днів 19 годин 3 хвилини тому

Марія Миколаївна Удовенко підписав(ла):

Зберегти спортивну секцію .

12 днів 13 годин 50 хвилин тому

Юлія Миколаївна Сом підписав(ла):

Зберегти спортивну секцію .

12 днів 14 годин 18 хвилин тому

Наталія Миколаївна Юрик підписав(ла):

Відкрити новий маршрут з Броварів до Києва (ст. м. Лісова)

12 днів 14 годин 27 хвилин тому

Ольга Вікторівна Чонгова підписав(ла):

Зберегти спортивну секцію .

12 днів 15 годин 18 хвилин тому

Інна Сергіївна Царик підписав(ла):

Зберегти спортивну секцію .

12 днів 15 годин 25 хвилин тому

Кристина Василівна Романюта підписав(ла):

Зберегти спортивну секцію .

12 днів 15 годин 26 хвилин тому

Роман Олександрович Романюта підписав(ла):

Зберегти спортивну секцію .

12 днів 15 годин 42 хвилини тому

Сергій Григорович Малаш підписав(ла):

Зберегти спортивну секцію .